Несанкціоноване звалища побутових відходів на території села Наварія

Основні вкладки

Фотографії с геотегом: 
Координати з фотографії: 
Latitude: 49.742092000000
Longitude: 23.905350000000
Дата з фотографії: 
24.11.2014
Тип проблеми: 
Сміттєзвалища
Опишіть суть проблеми: 
Було виявлено несанкціоноване і неконтрольоване звалище відходів, площа якого постійно збільшується. Звалище складається з побутових відходів, металобрухту, будівельних матеріалів, скла, пластику, тощо, які поступово отруюють ґрунт та воду.
Пропозиції щодо вирішення проблеми: 
Забезпечити ліквідацію цього несанкціонованого звалища побутових відходів.
Опублікувати анонімно :