Сміттєзвалище біля лісу

Основні вкладки

Фотографії с геотегом: 
Координати з фотографії: 
Latitude: 49.903675000000
Longitude: 31.231663000000
Дата з фотографії: 
18.03.2014
Тип проблеми: 
Сміттєзвалища
Опишіть суть проблеми: 
Між селами Грушів та Ходорів декілька років тому утворилося незаконне сміттєзвалище у зоні Ржищівського лісгоспу
Пропозиції щодо вирішення проблеми: 
Прибрати територію і не допускати її засмічення
Адреса: 
Unnamed Road, Київська область, Україна