Рубка лісу

Основні вкладки

Фотографії с геотегом: 
Координати з фотографії: 
Latitude: 49.505873888889
Longitude: 24.015160277778
Дата з фотографії: 
16.11.2017
Тип проблеми: 
Проблеми лісів
Опишіть суть проблеми: 
Гуляючи біля м. Миколаїв, бачили такого виду порушення: - купа дровяних колод. Половина з них без маркувань. - в селі, в неділю, припаркована машина дров. 1/3 з яких також не промарковано ( нажаль не сфотографували) - Вздовж лісової дороги здійснено прорубування дерев без будь-яких стовпчиків, клейма, тощо. Позначені лише межові дерева до яких відбувається суцільна вирубка. - Ця вирубка вздовж дороги тягнеться на 1-2 км. Вся дорога всипана неприбраними гілками. - в лісі було віднайдено сліди порізаної деревини без будь-яких ознак маркувань.
Пропозиції щодо вирішення проблеми: 
Перевірити чи законна рубка
Адреса: 
Unnamed Road, Миколаїв, Львівська область, Україна, 81600