Шкільне сміття на дорозі!

Основні вкладки

Фотографії с геотегом: 
Координати з фотографії: 
Latitude: 50.672191611111
Longitude: 33.504058833333
Дата з фотографії: 
12.12.2017
Тип проблеми: 
Сміттєзвалища
Опишіть суть проблеми: 
Після прибирання шкільних ділянок, все листя, в тому числі відходи зі шкільної їдальні, було винесено за межі школи, а саме на територію біля річки Бобрик по вулиці Сінокопа. Слід зазначити, що на території школи є сміттєві баки, але сміття всеодно винесене за її межі. Керівництво пояснює це тим, що сільська рада не вивозить вчасно сміття. Листя та сміття викидається на велику територію і перекриває дорогу по якій їздять жителі села. До того ж, дане сміттєзвалище знаходиться поряд з житловими будинками і весь сморід надходить саме до них. Жителі села неоднарозово нагадували голові сільської ради про існуючу проблему, але її вирішення переноситься на "потім" і до тепер.
Пропозиції щодо вирішення проблеми: 
Вирішити питання про вчасний вивіз сміття з території школи; прибрати накидане сміття біля річки; заборонити викид сміття на цю територію!!!
Адреса: 
Р60, Бобрик, Сумська область, Україна