Inteligentny Zegarek Xiaomi AMAZFIT Stratos UE.

 

Inteligentne zegarki, choć mają umysł, pozostają zegarkami, co oznacza, że ich wygląd powinien być jak najbardziej podobny do standardowego zegarka. Amazfit Stratos (Smart Sports Watch 2) – właśnie taki przypadek. Konstrukcja urządzenia to połączenie tradycji i nowoczesnych technologii.

Okrągły korpus gadżetu wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki, która jest jednym z najtrwalszych materiałów, trzy przyciski funkcyjne wykonane są ze stali nierdzewnej, a Wymienny pasek wykonany jest z wysokiej jakości silikonu. Biorąc pod uwagę możliwość zmiany projektu wyświetlania czasu na wyjściu, okazały się niedrogie Inteligentne zegarki, które idealnie pasują do obrazu w każdym stylu.

 

Słowo Sports w zegarku zostało powiedziane nie bez powodu, a nie było to po prostu dodanie ochrony przed wilgocią i możliwość uzyskania danych o wynikach treningu w wodzie. Zegarek jest w stanie znacznie więcej. W zegarku jest zaprogramowanych 11 różnych rodzajów aktywności fizycznej, w tym pływanie na otwartej wodzie lub w basenie, jazda na rowerze, siłownia, a nawet triathlon i wspinaczka górska.

 

 

Oprócz standardowego licznika kalorii i przebytej odległości za pomocą zegarka można poznać poziom absorpcji tlenu, efekt treningu, obciążenie i czas na regenerację sił.

 

Zegarek jest wyposażony w czujnik GPS, dzięki czemu są w stanie nie tylko pokazać,

 

ile przeszedłeś lub przejechałeś, ale także pokazać prawdziwą trasę. Z nimi oszukać i oszukać swojego trenera nie będzie działać, ale to nawet na lepsze.

I oczywiście są one uzupełnione czujnikiem tętna. Dla miłośników systemu inteligentny dom od Xiaomi jest wspaniała wiadomość — możesz kontrolować cały system bezpośrednio z ekranu zegarka. Uruchamianie i modyfikowanie skryptów może być szybkie i proste, nie trzeba nawet chodzić za smartfonem. Z dodatkowych, ale już znanych zalet można zauważyć: powiadomienia o połączeniach i wiadomościach, płatności zbliżeniowe, Sterowanie muzyką.