Smartfon Google Pixel 4 XL 6 / 128GB Biały.

 

Duże piksele są dobre, jeśli nie chodzi o ekran.

Google Pixel 4 XL posiada wszystkie funkcje” zwykłego ” Pixel 4, ale także cieszy się dużym 6,3-calowym wyświetlaczem wykonanym w technologii OLED i posiadającym wysoką rozdzielczość (QHD). Konstrukcja smartfona praktycznie nie różni się od bardziej kompaktowej wersji, podobnie jak pozostałe specyfikacje, z wyjątkiem pojemności baterii. Pod względem wydajności smartfon jest typowym okrętem flagowym, tylko lepiej, kosztem osławionej optymalizacji.

 

Projekt smartfona jest przyjemny, choć niezwykły w niektórych momentach. Jeśli wszyscy producenci starają się zmniejszyć obszar wycięcia pod przednią kamerą, Google nie zastanawiał się i po prostu zrobił Wcięcie „w staroświecki sposób”. Obudowa smartfona wykonana jest z aluminium (ramka) i szkła. Jest dostępny w trzech kolorach, a wśród nich nie ma gradientu, który tak bardzo pokochał Samsunga, Huawei, i Xiaomi. Pixel 4 XL jest przyjemny i wizualnie wyróżnia się spośród innych flagowców 2019 roku.

 

Kamera zawsze była mocną stroną Google Pixel i czwarta generacja nie była wyjątkiem.

Dodatkowy moduł kamery głównej zapewnia idealnie precyzyjną pracę trybu portretu, który i tak całkiem przyzwoicie poradził sobie z zadaniem od pierwszego „piksela”.

 

Funkcje wbudowanej kamery są mile zaskakujące. Smartfon odpowiednio radzi sobie ze wszystkimi typowymi scenami, w tym scenami przy słabym oświetleniu. Obecny jest również tryb fotografowania gwiaździstego nieba, chociaż ten ostatni zapewni przyzwoite wyniki tuż za granicą miasta.

 

 

Wyłącznością wszystkich Pixel 4 był system kontroli gestów na odległość oparty na wbudowanym radarze. Teraz nie musisz oderwać się od soczystego burgera, aby odpowiedzieć na wiadomość lub wyłączyć przypomnienie. Ponadto funkcjonalność Asystenta Google w Pixel ponownie stała się poza zasięgiem konkurencji, a teraz głos może zrobić o wiele więcej działań. Ponadto smartfon otrzymał dokładny i wygodny system rozpoznawania twarzy, więc Google zdecydował się nawet usunąć Skaner Linii Papilarnych. Dokładność i niezawodność zapewnia skaner podczerwieni (jak w iPhonie), który znajduje się w pobliżu przedniej kamery. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest dostosowany do głównego nurtu i zapewnia przyzwoitą jakość autoportretów.