Незаконне Сміттєзвалище

Основні вкладки

Фотографії с геотегом: 
Координати з фотографії: 
Latitude: 50.735343916667
Longitude: 24.176418277778
Дата з фотографії: 
15.01.2018
Тип проблеми: 
Сміттєзвалища
Опишіть суть проблеми: 
В колишньому кар"єрі де брали глину для цегляного заводу, люди з села що поряд, а також мешканці міста Нововолинськ зробили сміттєзвалище, в цьому кар"єрі кожен рік гніздуються і виводять молодняк такі птахи як: Американська Лисуха, Крижень, Сіра качка. Декілька років назад були навіть Лебеді!!!
Пропозиції щодо вирішення проблеми: 
Роз"яснювальні та профілактичні бесіди з жителями навколишніх приватних будинків, місцеву владу прибрати це сміття, і встановити знаки з попередженням про заборону вивезення сміття, а також про штрафи. А людей яких зловлять на гарячому ( чи сфотографують), накласти величезні штрафи, і змусити прибрати все сміття яке там буде на момент фіксації, чи його чи ні!!!
Відео: 
Адреса: 
м. Нововолинськ (околиці міста)