Згорівша будівля

Основні вкладки

Фотографії с геотегом: 
Координати з фотографії: 
Latitude: 49.131572222222
Longitude: 33.446663888889
Дата з фотографії: 
24.04.2018
Тип проблеми: 
Сміттєзвалища
Опишіть суть проблеми: 
У місті Кременчук Полтавської області за адресою вул. Воїнів Інтернаціоналістів 11 ( поруч) вже не перший рік стоїть аварійна згорівша будівля. На моє звернення згорівшу будівлю огородили. Поруч одразу дитячий садок. Але будівлю огордили і тепер там суцільний смітник. Мною вже були звернення стосовно цієї проблеми, але моє звернення направляють на відділ екології в Полтаві і з Полтави мені приходить відповідь, що все прибрано на цій териоріі. Сміття як валялась не один рік так в валяється. Бомжі матраси принесли і там сплять. А вдень там діти лазять по обгорівшій будівлі. Також мені з виконавчого комітету Кременчука була відповідь, що готується суд стосовно даної будівлі. Але пройшов рік і будівлю не знесли в територію не прибрали.
Пропозиції щодо вирішення проблеми: 
Знести згорівшу будівлю та очистити територію.
Адреса: 
Кременчук, полтавська обл. вул. В.Інтернаціоналістів б.20, кв.44. Індекс 39622