Сміттєзвалище в приватному секторі

Основні вкладки

Фотографії с геотегом: 
Дата з фотографії: 
28.06.2018
Тип проблеми: 
Сміттєзвалища
Опишіть суть проблеми: 
У приватному секторі виявленно сміттєзвалище.Біля цього смітника люди намагаються жити і саджати огороди.
Адреса: 
Чернігів,вул.Кримська,127