Звалище біля привокзального ринку

Основні вкладки

Фотографії с геотегом: 
Координати з фотографії: 
Latitude: 50.076675555556
Longitude: 29.929242416667
Дата з фотографії: 
02.09.2018
Тип проблеми: 
Сміттєзвалища
Опишіть суть проблеми: 
Під час роботи ринку сміття викидають стихійного у цьому місці посеред вулиці.навпроти -житлові будинки
Пропозиції щодо вирішення проблеми: 
Прибрати сміттєзвалище,облаштувати стаціонарні сміттєві баки,
Адреса: 
М.Фастів